تبلیغات

.

.

.

.

.

.

.

 

تفریحی و سرگرمی - زن 27 ساله مزاحم تفریح شوهر 22 ساله
درباره وبلاگ

نویسندگان
جستجو


ADS

آخرین مطالب
زن 27 ساله مزاحم تفریح شوهر 22 ساله

خبرگزاری فارس: مردی جوان در دادگاه خانواده گفت: همسرم 6 سال از من بزرگتر است و اصلاً مرا درك نمی‌كند؛ او دائم جلوی تفریح مرا گرفته و محدودم می‌كند.


به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، مردی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست جدایی خود را به قاضی یكی از شعب ارائه كرد.

این مرد 22 ساله در حضور قاضی شعبه 245 این مجتمع قضایی خانواده با بیان اینكه 6 سال از همسرم كوچكتر هستم و یكدیگر را درك نمی‌كنیم، گفت: همسرم با تفریح و مسافرت من با دوستانم مخالف است و دائم مرا محدود كرده و جلوی تفریحم را می‌گیرد.


وی با اشاره به اینكه یك سال از زندگی مشتركمان می‌گذرد، افزود: با همسرم در یك آژانس هواپیمایی آشنا شده و در آنجا تصمیم به ازدواج گرفتیم. ابتدا فكر نمی‌كردم كه تفاوت سنی باعث بروز اختلافاتی شود ولی در حال حاضر مشكل اساسی ما تفاوت سنی و درك نكردن یكدیگر است.


مرد بیان كرد: می‌خواهم هرچه سریعتر از همسرم جدا شوم تا بتوانم به راحتی به زندگی‌ام ادامه داده و به تفریحم برسم.


وی اضافه كرد: هرگاه همسرم درخواستی از من دارد، با او موافقت كرده و درخواستش را عملی می‌كنم ولی او در برابر من این طور رفتار نمی‌كند.


زن در دادگاه خانواده حاضر شد و با بیان اینكه حاضر به جدایی از شوهرم نیستم، گفت: در ابتدای ازدواج من این مشكلات را به شوهرم گوشزد كردم ولی او زیر بار نرفت و به این ازدواج تن داد.


وی ادامه داد: اگر واقعاً تا این اندازه تفریح و خوش‌گذراندنی برای شوهرم مهم است، با او كنار آمده و دیگر به قول خودش او را محدود نمی‌كنم.


قاضی این شعبه حكمی مبنی بر طلاق صادر نكرد و زن و مرد را به مصالحه دعوت كرد.
ارسال توسط | تاریخ : جمعه 10 تیر 1390 | نظرات ()
صفحات وبلاگ
صفحات جانبی
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
امکانات جانبی